Спортивний комплекс "Сирець" пропонує широкий спектр спортивно-оздоровчих послуг.

У спортивному комплексі розташовується зал (площею близько 700 м2) для гри у великий теніс, волейбол, баскетбол, футбол, бадмінтон. Гімнастичний  зал (площею близько 340 м2) для занять шейпінгом, танцями, східними єдиноборствами. Тренажерный зал (площею близько 130 м2). Басейн (довжиною 25 метрів) обладнаний трампліном, гіркою для дітей, водяними гарматами та системою підводного масажу. Spa-салон з двома фінськими саунами, двома російськими лазнями, солярієм, кедровою сауною (арома сауною), косметологічним кабінетом, масажем, підводним масажем, циркулярним душем, висхідним душем, душем Шарко та іншими процедурами. Крім того у нас Ви можете скористатися послугами перукаря, майстра манікюру та татуажу.

Комплекс розташований за 10 хвилин ходьби від станцій метро "Сирець" або "Дорогожичі". До послуг відвідувачів спорткомплексу пропонується безкоштовна стоянка.

Час роботи адміністратора у водно-оздоровчій частині з 08:00 до 21:00 тому Ви можете обміняти акційні сертифікати на абонементи тільки в цей проміжок часу. Відвідування до 08:00 та після 21:00 можливе лише за наявності абонемента. Для обміну сертифіката на абонементи приходьте наперед до початку занять.

Куплені абонементи поверненню та обміну не підлягають! Термін дії абонементу вказано на самому абонементі. Термін дії абонементу продовжується лише у разі неможливості надання цієї послуги з вини спорткомплексу. Дякую за розуміння.

 

Уточнити усю інформацію, або оперативно зв'язатися з нашим адміністратором, можна телефоном 📞, або у месенджерах за номером  +38(095) 301-56-24 ☎️.  З 09:00 до 20:00.

Маємо резервне живлення від генератора.